Hemen Fiyat Al

Tarihçe

ANASAYFA TarihçeOKAN GRUBU’ nun 1987 yılında küçük bir imalat atölyesi olarak İstanbul’da, atılan temellerinin üzerine şimdi 3.500m kapalı alanda 245’ e varan ürün çeşidi, son teknoloji TSE İmalat Yeterlilik Belgesi, TSEK Kalite Belgesi ve OKAN GRUB ve KLİMAKS MAKİNA firma garanti belgeli ürünlerinin başarısı yükselmektedir. 


Bu gün OKAN GRUBU teknolojinin bizlere sunduğu Teknoloji gizli kalmaz, hep öncüyüz’’ temel prensibi ile dünyanın en iyi teknolojisini kullanıp sürekli olarak kendini yenileyerek ürünlerin Dünyaya ve Türkiye’ye sunuyor. 


Kaliteli sağlam TSE - ISO Belgeli ve CE işaretli ürünler ürünlerinde kullanan OKAN GRUBU, İstanbul Bayrampaşa’daki Fabrikasında en son teknolojiyi kullanarak çağın teknolojisi ile üstün çalışma gücünden yararlandığı ürünlerini sektörün ve insanlığın hizmetine sunmaktadır. 


Çekirdekten sektörün içinde olan OKAN GRUBU ve bünyesindeki KLİMAKS MAKİNA şirket yöneticiler yükselen bir başarı grafiği sergileyerek 2000'l yıllara ulaşmıştır. Kuruluşundan bu güne ülke ekonomisine ve insanlığa sağladığı katkının gururu le geleceğe doğru ilerleyişin emin adımlarla sürdüren OKAN GRUBU ve KLİMAKS MAKİNA marka olma özelliği, TSE Belgesi, AR-GE departmanı,yaygın servis ve bol yedek parçası le yarınlara ümitle bakmaktadır.